2/11/2014

Skąd czerpię inspiracje? - INSTAGRAM

Odkąd jestem w jej posiadaniu, nie możemy się rozstać ani na chwilę! Aplikacja INSTAGRAMU staje się coraz bardziej popularna i więcej ludzi do niej zagląda. Stworzenie własnego konta trwa chwilę, a możliwości do inspiracji jest wiele. Prosta, łatwa w obsłudze i całkiem przyjemna. Tak mało czasem potrzeba człowiekowi do szczęścia!
Wiele razy spotkałam się z opinią, że żyjemy w świecie Wielkiego Brata! Wrzucamy do sieci wszystko, robimy z niej śmietnik! Chcemy stać się popularni nie robiąc totalnie nic! Może coś w tym jest! Odrobina prawdy, ale takiej, która raczej nikomu nie robi krzywdy. Poza tym, sami jesteśmy świadomi tego, co robimy, a korzystając z INSTAGRAMU, facebook'a, naszej - klasy itd. wiemy, co nas może spotkać. No dobra, ale nie o tym miał być dzisiejszy post :)

W Waszych mailach pada często pytanie skąd biorę inspiracje codziennego życia? Skąd czerpię pomysły na różne sytuacje? Oczywiście, jednym z takich miejsc jest INSTAGRAM! Dziś przedstawię Wam kilka kont, na które lubię zaglądać...

 
Przepiękne zdjęcia, ciekawe potrawy i wiele inspirujących posiłków. Nie dość, ze podane w fantastycznej oprawie, to jeszcze jakie smaczne :) Dlaczego nie umilić sobie dnia i zrobić czegoś dla siebie w takiej właśnie formie?
 
 
***
 
 
***
 
 
Proste czynności dnia, czasem zwykłe rzeczy lub ciekawe dekoracje. Inspiracji można szukać wszędzie. Na tych profilach nie dość, ze zawsze znajdę coś pięknego to jeszcze mam później ochotę na zmiany! Nie tylko w mojej przestrzeni, ale i w samej sobie :)
 
 
***
 
 
 
Inspiracje do domu? Takich kont jest na INSTAGRAMIE wiele, a ponieważ ja kocham biel i wszystko, co się z nią łączy często zaglądam właśnie tutaj :)
 
 
***
 
 
***
 
 
***
 
 
Moda, akcesoria, styl, dodatki? Wszystko można tu znaleźć! Oczywiście, takich profili jak te wyżej jest znacznie więcej. Można zainspirować się nawet małym drobiazgiem. Posiadanie własnego stylu jest ważne, ale podpatrywac innych nikt nam nie zabroni. Przecież robimy to w każdej chwili, czy przeglądając gazety, czy widząc inne kobiety lub mężczyzn na ulicy...
 
***
 
Poznaliście moje top 10 jeśli chodzi o codzienne inspiracje na INSTAGRAMIE!
Lubię przeglądać konta innych "blogerek" czy "YouTuberek". Sama również wstawiam wiele zdjęć, które możecie także zobaczyć na blogu, czy na facebook'u  :)
Zachęcam Was do wypróbowania tej aplikacji i znalezienia dla siebie inspirujących profili i ciekawych zdjęć. Kto wie, może najdzie Was jakaś wena twórcza? A może odkryjecie Wasze drugie JA?
 
XOXO

4 komentarze:

  1. interesuje mnie ta pierwsza strona ale nie mogę jej znaleźć... :/

    OdpowiedzUsuń
  2. moim nowym uzależnieniem jest własnie instagram :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 COCO COLLECTION