4/08/2015

Dermokosmetyki OBAGI - nowa marka na polskim rynku!

Kosmetyki amerykańskiej marki OBAGI poznał już cały czas. Teraz czas na nas! A ponieważ produkty te cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko w świecie kosmetyki profesjonalnej postanowiłam przybliżyć Wam odrobinkę i zainteresować Was właśnie nimi.Nazwa OBAGI pochodzi od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zein'a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej. To właśnie on jest pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej poprawy skóry, niezależnie od jej koloru i wieku. Dzięki takiemu podejściu stał się on czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania, a stworzone systemy pielęgnacyjne i tym samym kosmetyki pozwoliły mu na międzynarodową sławę.

OBAGI for life - linia produktów, która ma za zadanie dostarczyć innowacyjne, dopasowane do różnych potrzeb, wieku i typów skóry kosmetyki do zadań specjalnych.
Od 1988 r. marka oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry, które następnie sprzedawane są pacjentom. Również w renomowanych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej znajdziecie już markę OBAGI.


Co jest ważne? Dr Obagi wyznaczył 3 ważne kierunki w celu przywrócenia zdrowia naszej skórze. Po pierwsze korygowanie , po drugie stymulowanie, a po trzecie wybielanie. Zalecił łączenie tych metod w różnych kombinacjach. Dlatego też marka może poszczycić się preparatami nawilżającymi, które zmniejszają utratę wody na powierzchni skóry, wygładzają, redukują powstawanie drobnych zmarszczek, wspomagają naturalny proces odbudowy skóry itd. Znajdziemy kosmetyki przywracające równowagę po szkodliwym działaniu czynników zewnętrznych, czy zmniejszające wrażliwość skóry, produkty z kofeiną, witaminą C oraz wiele innych.


Polecam Wam odwiedzić stronę http://www.obagi.pl/ gdzie znajdziecie ważne dla Was informacje na temat tych ciekawych kosmetyków oraz listę wszystkich renomowanych klinik, które prowadzą odsprzedaż OBAGI. Zaciekawieni? Ja również i mam wielką ochotę przetestować te interesujące wspomagacze naszej codziennej pielęgnacji!!!

XOXO

3 komentarze:

  1. Nie słyszałam, zaraz się rozejrzę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam caly zestaw!!! Dodatkowo zakupilam krem na dzien i na noc plus zel pod oczy !!! REWELACJA!!!

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION