5/28/2015

Spotkanie blogerskie w DERMAMEDIC PALACE!

Kilka dni temu, a dokładnie w zeszły czwartek uczestniczyłam w bardzo ciekawym spotkaniu blogerek i vlogerek w Klinice Urody DERMAMEDIC PALACE w Pałacu Kultury i Nauki. Program zapowiadał się obiecującą, a co dokładnie się działo znajdziecie w dalszej części posta :)Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMAMEDIC PALACE to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Warszawy. Magia tego miejsca to składowa kilku czynników – skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków renomowanych firm , najnowszych technologii medycyny estetycznej i kosmetologii, niezwykle bogatej oferty zabiegów i luksusowych wnętrz. Jednak najważniejszym z nich jest subtelna mieszanka profesjonalizmu, empatii, dyskrecji oraz otwartości na potrzeby Klientów, którą zapewnia zespół profesjonalistów.


Przybyłych gości przywitała właścicielka kliniki Anna Szczepańska oraz Pani Olga Kisiel - Konopka - organizatorka właśnie takich konferencji i spotkań.


Głównym "gwoździem " programy był wykład z przepiękną prezentacją poprowadzony przez dr Krystynę Łuczak - Surówkę. Mogliśmy usłyszeć o historii kosmetologii, zagłębić się w jej tajniki na przestrzeni wieków, czy poznać sekrety urody naszych przodków. A wszystko to w ciekawej oprawie artystycznej.


Partnerami spotkania były takie marki jak PPRONAILS czy TRIND, dzięki czemu zaproszeni goście mogli skorzystać z profesjonalnie wykonanego manicure i dowiedzieć się więcej na temat wykorzystanych kosmetyków.Z kolei Pani Joanna Kwiecińska - Ćwir, jedna z właścicielek marki ORGANICS BEAUTY opowiedziała nam o ekologicznych, profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów O'RIGHT. I co ciekawe, pod koniec spotkania można było wygrać właśnie wybrane kosmetyki tej marki :)Nie zabrakło czasu na blogerskie pogaduchy, kosztowanie poczęstunku przygotowanego przez kawiarnię MJUD, a także skorzystania z zabiegów fryzjerskich jakie zaoferowała Klinika DERMAMEDIC.
Każda z osób biorących udział w spotkaniu otrzymała upominek oraz możliwość wykorzystania zaproszenia na wybrany zabieg w DERMAMEDIC. Już za jakiś czas poczytacie o jednym z zabiegów, na który się zdecydowałam, dlatego też bądźcie czujni :)

***

Dziękuję Medical Beauty Group oraz Klinice DERMAMEDIC PALACE za możliwość udziału w tym interesującym spotkaniu, a Was odsyłam pod te linki:

XOXO

10 komentarzy:

 1. cudowne spotkanie, cieszę się, że mogłam Ciebie poznać, czekam na relację z zabiegu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super sprawa! Zazdroszczę, że mnie tam nie było :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko prezentuje się pięknie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu, wygląda super! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa :) i również żałuję, że mnie tam nie było ;p
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że mogłaś uczestniczyć w takim spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne takie spotkania! A swoją drogą, zaciekawiła mnie ta marka produktów do włosów... Muszę poszukać. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie spotkania są naprawdę fajne :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION