6/16/2015

Polki pokochały YONELLE!!! - mała relacja z cudownego wieczorku!

Kilka dni temu miałam przyjemność gościć w fantastycznym miejscu na rewelacyjnym spotkaniu. Chodzi oczywiście o wieczorek z marką YONELLE w instytucie mieszczącym się w Warszawie na ul. Gen. Zajączka 9a. Byłam tam ja, kilku innych blogerów, zaproszeni goście, organizatorzy spotkania, a przede wszystkim Polki, ale też Polacy, którzy pokochali YONELLE. Zapraszam Was na małą relację z tych pełnych emocji chwil.Marka YONELLE została stworzona w 2013 roku przez Jolantę Zwolińską i Małgorzatę Chełkowską, osoby bardzo dobrze znane w branży i też wysoko cenione.

"Połączyła nas wspólna pasja naukowa, radość tworzenia nowych wartości, jednakowe podejście do zasad etyki i biznesu, rzetelność zawodowa i wiara w siłę kosmetologii oraz ... duże zasoby pozytywnej energii."


Od lewej: biolog Jolanta Zwolińska, dr nauk chemicznych i kosmetolog Małgorzata Chełkowska

YONELLE powstała z myślą o kobietach dojrzałych 40+, które poszukują nowatorskich rozwiązań oraz ponadprzeciętnie skutecznych produktów przeciwstarzeniowych. W związku z tym podjęto wyzwanie i wprowadzono do kosmetyków NANODYSKI, czyli rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnione substancjami aktywnymi, które mogą je transportować aż do 14-tej warstwy naskórka!!! Stworzono kosmetyki, które nie tylko działają, ale też urzekają pięknymi opakowaniami i elegancją zapachu.


 
 
Jak wspomniałam na evencie było nas całkiem spore grono.
 
 
Dowiedzieliśmy się, skąd idea na tak innowacyjne kosmetyki, jak one działają i dlaczego YONELLE :)
 
 
Goście opowiadali o swoich przeżyciach z marką.
 
Od lewej: Dorota Wellman i Andrzej Pągowski
 
 
 
Mogliśmy przyjrzeć się bliżej kosmetykom i przetestować je na własnej skórze.
 
 
Oczywiście blogerzy w swoim żywiole :
 
i ja :)
 
 
Emocji nie brakowało, a to dlatego, że o cudowną atmosferę zadbała Klaudia - PR Manager, zaproszeni goście oraz właścicielki marki, które otworzyły dla nas swoje serca i z ogromnym entuzjazmem wprowadzały nas w świat YONELLE. Każdy tego wieczoru czuł się wyjątkowo w przepięknej, kosmetycznej oprawie. Każdy mógł choć przez chwilę doświadczyć magii!!
 
 
 
Wiecie już doskonale, że marka towarzyszy mi od jakiegoś czasu. Wielokrotnie mogliście poczytać o wspaniałych kosmetykach, w których nie ma ani jednej ściemy. YONELLE zdobyła uznanie nie tylko w moich oczach, ale również u wielu innych kobiet pragnących produktów, które rzeczywiście działają. Dowodzi tego również fakt, iż marka otrzymała już wiele prestiżowych nagród i została doceniona przez wyżej postawione osoby w tej branży.
 
 
 Powinniśmy być dumni z rodzimej marki, która pnie się do przodu, zaskakuje jakością i zachwyca oprawą. Wielkie brawa dla YONELLE!!! Mam nadzieję i liczę na więcej sukcesów, kolejne nowości, a przede wszystkim na utrzymanie tak wspaniałego poziomu!!!
 
 
XOXO


9 komentarzy:

 1. Widać, że spotkanie było udane, bo wszystkie kobietki uśmiechnięte :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :) Widać, że spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna relacja! Dzięki
  Pozdrawiam
  Kosmetyczka

  OdpowiedzUsuń
 4. Super spotkanie, gratuluję udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo bym chciala kupic sobie z tej serii krem pod oczy. Pewnie tani nie bedzie. Pozdrawiam arleta (aktualnie z Poznania) ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czad fajnie że mogłaś uczestniczyć w takim spotakaniu. Pozdrawiam Ola z Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. ojejku faktycznie opakowania przepiękne :D

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION