7/13/2015

DERMAMEDIC PALACE DAYS - kolejna edycja wieczorka dla kobiet!

"DERMAMEDIC PALACE DAYS" to projekt cykliczny skierowany do kobiet! Każda z Pań znajdzie w nim coś inspirującego… rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a to wszystko doprawione szczyptą kultury!
Siódma edycja projektu odbyła się 07 lipca 2015 w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMAMEDIC PALACE – mieszczącej się w samym centrum Warszawy w budynku Pałacu Kultury i Nauki.

Cykl DERMAMEDIC PALACE DAYS  okazał się ogromnym sukcesem, a jego program za każdym razem jest inny i równie interesujący. Motywem przewodnim lipcowego eventu było: Jak być piękną podczas wakacji. Poruszono kwestie urody, odpowiednich zabiegów, diety, suplementacji i samego podejścia do tematu wypoczynku.
Spotkanie koordynowała i poprowadziła: Olga Kisiel-Konopka

Aleksandra Sierańska-Rojek przybliżyła temat kosmetyków i suplementów diety marki Filorga.
Podczas spotkania - odbyło się również szkolenie z Karoliną Brzezińską - poświęcone zagadnieniom prawidłowego wypoczynku i prezentacja właściwości  naturalnych olejków wyprodukowanych przez Katarzynę Kochańską.
Nowym Partnerem wydarzenia został Raumplus - marka, która specjalizuje się w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń.

Agnieszka Denis – kosmetolog DERMAMEDIC PALACE - zaprezentowała Paniom rewelacyjny zabieg CRYOLIFT. Podpowiadała również w jaki sposób dbać o urodę przed i po urlopie.


O podniebienia gości zadbała Restauracja Przypraw Dopraw.

Partnerami spotkania byli : Filorga, MINI Bawaria Motors, Raumplus, Creator, Herba Thea, KOD, Restauracja Przypraw Dopraw, OKK! A pod koniec wieczorku odbyła się również loteria z cennymi nagrodami.


Przed Kliniką gości witało to piękne Mini i miałam cichą nadzieję, że w loterii znajdą się również kluczyki do tego autka. Niestety to był tylko sen hahaha
Możliwość poznania ciekawych ludzi, marek kosmetycznych i nie tylko. Cudownie spędzony czas to jest właśnie to!!! Kolejne spotkanie już w sierpniu, a wierzcie mi, warto na nich bywać. Odsyłam Was na profil DERMAMEDIC PALACE na facebook'u, gdzie możecie śledzić wszelkie aktualności, a także koniecznie wpadnijcie na stronę Kliniki. Polecam!
XOXO

3 komentarze:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION