3/02/2016

BIOELECTROPEELING - Co to takiego?

Na rynku kosmetycznym, ale i w kosmetologii czy medycynie estetycznej pojawia się coraz więcej nowości, a tym samym coraz więcej ciekawych zabiegów. Dziś przedstawię Wam możliwość wykorzystania fal radiowych do regeneracji, odmładzania oraz unikalnej eksfoliacji skóry przy pomocy BioElectroPeelingu? Zastanawiają Was te hasła? Koniecznie sprawdźcie dalej...O falach RF pewnie słyszał już każdy. Wykorzystywana technologia RF umożliwia pobudzenie zdolności samoregeneracyjnych skóry, stanowiąc alternatywę do metod inwazyjnych. Zabieg taki nie narusza naskórka, nie wywołuje alergii czy podrażnień, a wskazany jest do wszystkich typów skóry.

 zdj. grafika Google

I właśnie BioElectroPeeling wywołuje szereg reakcji fizyko - chemicznych. Przyczynia się do repolaryzacji membrany komórkowej, ułatwia ruch jonów, aktywuje metabolizm tkanek, co również polepsza ich naturalny system obrony na obszarze gdzie wykonywany jest zabieg. Dodatkowo wpływa regeneracyjnie, działa antyseptycznie i hamuje rozwój mikroorganizmów.

 zdj. grafika Google

Na czym polega eksfoliacja skóry falami radiowymi? Jest to nieinwazyjny i niemechaniczny peeling. W przyjemny i komfortowy sposób usuwa martwe komórki warstwy rogowej naskórka, a także przyspiesza w naturalny sposób proces odnowy skóry.
Taki zabieg trwa tylko kilka minut i można przeprowadzać go przez cały rok.

Cena: ok. 80 zł za zabieg ( seria 4 - 8 zabiegów )

Szerokie spectrum oddziaływań sprawia, że BEP daje doskonałe rezultaty w różnorodnych zabiegach estetycznych jak:
 • regeneracja skóry
 • odmładzanie i bezinwazyjny lifting
 • spłycenie zmarszczek
 • bezpieczna eksfoliacja
 • normalizacja stanu skóry trądzikowej
 • wspomaganie gojenia i zmniejszenia blizn

Zabiegi przy użyciu BEP mają działanie natychmiastowe i przedłużone, co oznacza że procesy regeneracyjne są aktywne także po ich zakończeniu!

***

Sami widzicie, że zabieg z użyciem takiego peelingu może być świetną alternatywą np. dla silnych kwasów czy też innych zabiegów z medycyny estetycznej. Plusem jego jest komfort, czas trwania i samo wykonanie. Jestem ciekawa, kogo z Was zainteresował temat i ma ochotę na BioElectroPeeling?

XOXO

źródło: Abacosun LNE, styczeń - luty 2016, str. 105

3 komentarze:

 1. Brzmi naprawdę świetnie i chciała bym go wypróbować z naciskiem na blizny ale jak zawsze przy tego typu zabiegach zastanawiam się czy można go w jakiś sposób 'zepsuć' i zrobić krzywdę osobie która bierze w nim udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę, ale mógłby mi się przydać taki zabieg.

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION