3/09/2016

CLARENA 100% CERTUS COLLAGEN BEAUTY DRINK , czyli co to takiego!!!

Z jednej strony nowość, a z drugiej już się z czymś takim spotkałam. Pierwszy raz w moje ręce trafił tego typu specyfik od Geisha Beauty, a moje spostrzeżenia opisałam na blogu. Tym razem i CLARENA wypuściła na rynek drink z kolagenem, a dziś przedstawię Wam dlaczego, po co i co tam ukryła? Zapraszam do dalszej części posta ...Współczesna kosmetologia stawia na holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, a zgodnie z tym podejściem walka o młodość i dobrą kondycję powinna toczyć się na dwóch frontach. Od zewnątrz korzystając z odpowiednich kosmetyków i zabiegów, a także od wewnątrz przez dostarczanie odpowiednich składników aktywnych w postaci suplementów diety.

Dlatego też marka CLARENA postanowiła odpowiedzieć na ten trend i wprowadziła kompleksowy system do pielęgnacji domowej, czyli Collagen CLARENA Beauty System, specjalnie zadedykowany cerze z pierwszymi oznakami starzenia.
Najważniejszym składnikiem jest tu oczywiście kolagen, który odpowiada za gęstość, jędrność i elastyczność skóry, odbudowując włókna podporowe skóry oraz spłycając istniejące zmarszczki i zapobiegając powstawaniu nowych.

 zdj. grafika Google

Do walki wewnątrz naszego organizmu CLARENA stworzyła 100% Certus Collagen Beauty Drink. Jest to suplement zawierający aż 6000 mg czystego, hydrolizowanego kolagenu morskiego ( w najłatwiej przyswajalnej - płynnej formie ) i 120 mg aktywnych witamin.
Hydrolizowany kolagen odbudowuje włókna podporowe skóry, zmniejszając przy tym głębokość oraz ilość zmarszczek. Odbudowa skóry właściwej gwarantuje widoczną poprawę owalu twarzy oraz wzrost elastyczności, gęstości i jędrności skóry. Dlatego też produkt ten nazywany jest "eliksirem młodości "!

Taki drink spożywamy codziennie przez minimum 21 dni przed śniadaniem. 
Ma on żółte zabarwienie i słodki smak.
Pojemność buteleczki to 60 ml.

W składzie takiego drinka znajdziemy oprócz kolagenu jeszcze sok jabłkowy 100%, wodę, kwas cytrynowy, witaminę C, niacynę, witaminę E, cynk,  kwas pantotenowy, witaminę B6, witaminę A, witaminę B1, kwas foliowy, selen, biotynę, witaminę D3, witaminę B12, aromaty, itd.

Cena: 8 x 60 ml - 59,00 zł
Dostępność: http://www.e-clarena.eu/---liposom-certus-collagen-line_certus-collagen-beauty-drink_386_74_1

I co powiecie na takie wspomaganie w walce ze starzeniem? Macie ochotę wypróbować Collagen Beauty Drink marki CLARENA?

XOXO

4 komentarze:

  1. Nie miałam styczności z tego typu produktami. Jeśli działają i nie robią krzywdy to fajnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne połączenie dbania o wygląd i dietę :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION