5/16/2016

5 ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH, KTÓRE KOCHA MOJA SKÓRA

Bardzo często pytacie mnie, z jakich zabiegów kosmetycznych korzystam, że moja skóra wygląda tak, jak wygląda. Odpowiedź jest prosta, a lista bardzo krótka. Co najważniejsze, owe zabiegi, które poznacie w dalszej części dzisiejszego posta stosuję już od lat i są one moją ulubioną mieszanką, a zwłaszcza mojej skóry. Na co stawiam? Zapraszam dalej ...zdj. grafika Google
1. Złuszczanie kwasami. 

Jesień do okres doskonały na korzystanie z kwasów. Przy mojej wrażliwej skórze mam pewne ograniczenia i w tej kwestii stawiam na kwas migdałowy w wysokim stężeniu, czasem też na glikolowy w niskim stężeniu.
Dzięki temu zabiegowi dochodzi do złuszczania naskórka, niwelacji lekkich przebarwień, zmniejszenia zmarszczek, pobudzenia komórek skóry, wygładzenia i rozjaśnienia. Zawsze wykonuję pełną serię w odstępach dwóch tygodni.

 http://cococollection.blogspot.com/2012/12/kwasy-owocowe-dla-kogo-kiedy-i-po-co.html

 zdj. grafika Google

2. Kawitacja. 

Chyba nie muszę przed Wami ukrywać, że ten zabieg to świetne rozwiązanie dla delikatnego oczyszczenia skóry, wygładzenia jej i rozjaśnienia. Działamy przeciwbakteryjnie, zmniejszamy nadprodukcję sebum i wykonujemy delikatny mikromasaż. Zabieg jest bezbolesny i spokojnie można robić go w domu.

 http://cococollection.blogspot.com/2016/02/domowa-kawitacja-prosty-szybki-i.html

 zdj. grafika Google

3. Sonoforeza 

Stosuję ją po kawitacji i dzięki takiemu rozwiązaniu wyprowadzam składniki aktywne w głąb skóry. Zwiększam działanie pewnych kosmetyków, ale i poprawiam stan mojej cery.

 http://cococollection.blogspot.com/2016/04/domowa-sonoforeza-wskazania.html

 zdj. grafika Google

4. Mikrodermabrazja diamentowa. 

Kolejny zabieg oczyszczający, wygładzający i rozjaśniający. Korzystam z mikrodermabrazji na wiosnę, by lepiej usunąć zaskórniki, odświeżyć moją cerę i zniwelować zmarszczki. Nie wykonuję pełnej serii. Wystarcza mi kilka zabiegów, a efekty zauważalne są od razu.

 http://cococollection.blogspot.com/2012/11/mikrodermabrazja-po-co-jak-i-dlaczego.html

 zdj. grafika Google

zdj. grafika Google

5. Mezoterapia 

Jeszcze jakiś czas temu stawiałam na mezoterapię mikroigłową, którą wykonywałam w domu. Czas jednak pokazał, że wprowadzona przeze mnie zmiana z mikro na igłową okazała się jeszcze lepsza dla mojej skóry. Roller poszedł w odstawkę na rzecz igły i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać.

 http://cococollection.blogspot.com/2014/12/yonelle-domowa-mezoterapia-mikroigowa.html

 http://cococollection.blogspot.com/2014/11/czy-wiesz-ze-derma-roller-rolujemy.html

***

Jak widzicie, nie jest tego dużo. Każdy z tych zabiegów wykonuję regularnie, a efekty możecie podziwiać sami. Są one nie tylko skuteczne, ale i tanie. Co ciekawe, moja skóra je kocha i odwdzięcza mi się dobrym stanem. Nie mogę też zanegować, że w przyszłości nie skorzystam z innych zabiegów, bo jako kosmetolog i blogerka kosmetyczna uwielbiam próbować nowości. Najważniejsze są dla mnie rezultaty i to, aby moja wrażliwa skóra nie ucierpiała. Jestem ciekawa, z jakich rozwiązań Wy korzystacie? Czy znacie wyżej wymienione przeze mnie zabiegi?

XOXO

5 komentarzy:

  1. Właśnie zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na twarz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę się wybrać do kosmetyczki w końcu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja również bardzo lubię kwasy, służą mojej cerze :D Dlatego staram się je wykonywać każdej jesieni ;)

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION