11/09/2016

CELL&LAB - z misją dla zdrowej i pięknej skóry

Kilka dni temu miałam przyjemność poznać nową, profesjonalną markę kosmeceutyków, która została opracowana po kilkudziesięciu latach badań nad funkcjonowaniem skóry. Co ciekawe, owa marka wyspecjalizowała się w rozwoju najskuteczniejszych zabiegów estetycznych i zaawansowanych preparatów do codziennej pielęgnacji. Dlatego też postanowiłam, że dziś Wam nieco o niej opowiem...


CELL&LAB zainspirowana zabiegami medycyny estetycznej wykorzystała odkrycia światowej kosmetologii: efektywność peelingów chemicznych, rewitalizujące właściwości mikronakłuć oraz wysoce skuteczne substancje aktywne w celu zapewnienia natychmiastowego i widocznego efektu odnowy skóry.


Marka postawiła na 4 różne zabiegi dostosowane do potrzeb skóry: 

Rejuvenating Peel - intensywny zabieg odmładzający dla skóry dojrzałej wymagającej głębokiej regeneracji, rewitalizacji, poprawy elastyczności i jędrności oraz redukcji zmarszczek.

Whitening Peel - intensywny zabieg wybielający przeznaczony dla skóry z objawami hiperpigmentacji i nierównego kolorytu skóry.

Moisturiser Peel - intensywny zabieg nawilżający przeznaczony dla skóry w każdym wieku wymagającej głębokiego nawilżenia i silnej regeneracji.

Anti-Acne Peel - intensywny zabieg przeciwtrądzikowy przeznaczony do skóry w każdym wieku, z objawami trądziku pospolitego oraz zmianami potrądzikowymi.


Każdy z zabiegów składami się z 3 etapów, prowadzących do głębokiej odnowy skóry: przygotowanie skóry, dermo-peeling, terapia aktywna: mezoterapia mikroigłowa lub zastosowanie retinolu, regeneracja po zabiegu.
Co ważne, do każdego z wyżej wymienionych zabiegów stosuje się wysoko stężone preparaty, ale dobiera się indywidualną i najskuteczniejszą terapię odnowy skóry.


Marka CELL&LAB stworzyła pierwsze wysoko stężone dermo-kwasy z ektoiną, która wytwarzana jest przez mikroorganizmy żyjące w ekstremalnie trudnych warunkach i znana jest wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych. Chroni komórki skóry przed wysuszeniem, promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, wzmacnia barierę skórną, zapobiega uszkodzeniom błon komórkowych i DNA, działa przeciwzapalnie, czy też przyspiesza proces regeneracji skóry. Ale to nie wszystko! W trzecim etapie zabiegu opcjonalnie stosuje się czysty retinol 3% zamiast mezoterapii mikroigłowej. Jest to wysoko stężona emulsja o silnym działaniu eksfoliującym i rewitalizującym, przeznaczona do spotęgowania działania dermo-kwasów i wzmacniająca efekt intensywnego złuszczania oraz głębokiej rewitalizacji na poziomie komórkowym.
Dodatkowo mamy jeszcze jałowy, biocelulozowy opatrunek, który zapewnia regenerację skóry po zabiegu. Jest on naturalny, hipoalergiczny, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa. Zrobiony na bazie nanometrycznych włókien i wykorzystywany również w medycynie i polskich szpitalach do leczenia trudno gojących się ran i oparzeń.


CELL&LAB oferuje również produkty do domowej pielęgnacji w celu optymalnych efektów po zabiegu. Znajdziemy tu preparaty ochronne i stymulujące fizjologiczne procesy w skórze podczas jej regeneracji po inwazyjnych zabiegach.

  • Fizjologiczny żel do mycia twarzy
  • Kojący płyn micelarny
  • BB Kompres łagodzący
  • Balsam regenerujący
  • Krem opatrunek regenerujący
  • Zaawansowany krem ochronny SPF 50 z prowitaminą D3
  • Koktail wybielający
  • Kotail nawilżający
  • Koktail rewitalizujący
  • Koktail odmładzający
Powyższe preparaty dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

Cel marki: poprawa estetyki i jakości życia. Połączenie pasji z wieloletnim doświadczeniem laboratoryjnym w produkcji kosmetyków! Połączenie pasji z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii estetycznej! Połączenie pasji z zaawansowaną nauką o komórkach skóry! 

CELL&LAB z misją dla zdrowej i pięknej skóry! 


XOXO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION