2/17/2017

6 FILMÓW NA WEEKENDOWE WIECZORY

Dziś polecę Wam kilka filmów na weekendowe wieczory. A skoro mamy już piątek to być może coś Was zainteresuje ;) Każda z tych propozycji jest już dostępna w wersji online i znajdziecie je na zalukaj.pl lub filiser.pl Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim (Chris Pratt) i Aurora (Jennifer Lawrence) zakochują się w sobie, wiedzą, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich... Powoli dowiadują się także, dlaczego ich wybudzenie nie było przypadkowe.
W białym piekle 8 mężczyzn walczy o życie. Ich jedyną nadzieją jest pewna kobieta. W sercu Alaski rozbija się samolot. Na miejscu ginie 117 pasażerów, a tylko ośmiu udaje się przeżyć. Na skutym lodem odludziu, bez kontaktu ze światem, bez ciepłej odzieży i jedzenia każdy z nich musi się zmierzyć z siłami natury i samym sobą. Uznani za zaginionych, ścigani przez stado wygłodniałych wilków, nie mieliby żadnych szans na przetrwanie, gdyby nie jeden z nich. Jeszcze wczoraj chciał umrzeć, dziś będzie walczył, by przeżyć za wszelką cenę. Wszystko dla pewnej kobiety…John Link (Mel Gibson) po wyjściu z więzienia wiedzie spokojne pustelnicze życie trzymając się z dala od problemów. Pewnego dnia w jego drzwiach staje nagle 17-letnia córka (Erin Moriarty), której nie widział od lat. Ścigana przez członków meksykańskiego gangu narkotykowego dziewczyna ma nadzieję, że ojciec wybawi ją z kłopotów.Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.


Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.Xander Cage (Vin Diesel) po latach dobrowolnego wygnania, przez wielu uważany za martwego, powraca, by ponownie stanąć na drodze wojownika Xianga (Donnie Yen). Xander wie, że w rękach Xianga znajduje się śmiercionośna, zagrażająca ludzkości broń, zwana "Puszką Pandory". Rekrutuje nową grupę supersilnych sprzymierzeńców. Ale tym razem nie będzie łatwo pokonać wroga. Cage czuje, że jest zamieszany w zmowę na najwyższych szczeblach rządów światowych i jemu samemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Koniecznie dajcie znać, czy już widzieliście proponowane przeze mnie filmy i co na ich temat sądzicie. Czekam na Wasze komentarze i życzę Wam miłego weekendu! 

XOXO

12 komentarzy:

 1. Dwóch nie widziałam będzie trzeba nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrzała bym Przetrwanie, bo uwielbiam tego aktora :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez ni obejrzalam dwoch , napewno obejrze ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez nie obejrzalam dwoch , napewno obejrze😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Przetrwanie mnie śmieszyło strasznie przez wymyślone i nienaturalne zachowania wilków :D Wiem, że to powinien być trzymający w napięciu film ale mnie mocno rozczarował

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyna z pociągu jest super. Polecam też ksiażke :))

  OdpowiedzUsuń
 7. xxx reaktywacja ze wzgledu na vin diesl obejze <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Żadnego nie widziałam, ale pewnie skuszę się na "dziewczynę z pociągu". Czytałam książkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie obejrzę "Przetrwanie" :) LUbię filmy z tym aktorem :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewczyna z pociągu- byłam z mężem w kinie. Rozczarował nas i wyszliśmy po obejrzeniu ponad połowy. Za dużo erotycznych scen i chaosu. Pewnie rozwinął się w dalszej części, ale ogólnie nie dla mnie..
  Mam chęć na 'Przetrwanie' i 'Passengers'

  OdpowiedzUsuń
 11. muszę się w końcu zmobilizować żeby przeczytać dziewczynę z pociągu :D wtedy będę mogła obejrzeć film

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION