5/29/2017

PROVOCATER CASCADE OF COLOURS - NOWA KOLEKCJA W TROPIKALNYCH KOLORACH

Z każdym kolorem zakochuję się i chcę więcej. Nie ukrywam, że marka przypadła mi do gustu pod każdym względem. Opakowania, jakość i te odcienie. A nowa kolekcja to już szczyt moich marzeń. Gdy tylko zobaczyłam te lakiery nie mogłam powstrzymać się przed ich posiadaniem. Dziś przedstawiam Wam prawdziwą kaskadę kolorów...Cascade of Colours to najnowsza, totalnie letnia kolekcja lakierów hybrydowych Provocater. Zachwycają i przyciągają uwagę dzięki genialnej pigmentacji i nasyconym, tropikalnym kolorom. 

W kolekcji znajduje się 12 pięknych odcieni. Ja posiadam 10 i już Wam je przedstawiam: 

91 - sapphire
92 - purple euphoria
93 - green turf
94 - neon lemon
95 - neon orange
96 - neon roses
97 - blue lagoon
98 - ocean blue
99 - emerald green
100 - biscuit tan
101 - rose gold
102 - rinsed pink

Muszę przyznać, że każdy z tych lakierów idealnie oddaje moją osobowość. Jest coś ciemnego, coś pastelowego i coś bardzo charakterystycznego. Piękne połączenie zielonych barw, które cudownie podkreślają lekką opaleniznę. Delikatne pastele w różowej i błękitnej tonacji. Do tego ostre, neonowe kolorki!!!! Cudeńka! 
Zwróćcie uwagę na te niesamowite pomarańcze i obłędny turkus. To jest coś w sam raz na lato. Nie dziwię się, że kolekcja jest aż tak bardzo tropikalna i cieszy oko ;)


Odcień nr 102 to mój absolutny hit. Obawiałam, że będzie zbyt " barbie ", a okazało się zupełnie inaczej. Gdy wstawiłam zdjęcie manicure z tym kolorkiem padło wiele zachwytów, a nawet pisałyście, że już złożyłyście na niego zamówienie!!! 


Trwałe, soczyste i przepiękne letnie kolory lakierów Provocater! Jest w czym wybierać! Na jaki kolor Wy postawicie? Który najbardziej przypadł Wam do gustu? 


XOXO

8 komentarzy:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION