9/15/2017

GIVENCHY GENTLEMAN - ZAPACH PRAWDZIWEGO DŻENTELMENA

Do tej pory na moim blogu nie przedstawiałam Wam męskich zapachów, ani męskiej pielęgnacji. Dlaczego? Bo wydawało mi się, że Panowie nie czytają takich publikacji, a tym bardziej nie interesują się pielęgnacją. Co takiego się zmieniło? Otóż zauważyłam, że dzisiejszy mężczyzna jest bardziej zadbany, poważnie myśli o swoim wyglądzie, pielęgnacji skóry i oczywiście chce wyjątkowo pachnieć. Ten zapach ma nie tylko przyciągać kobiety, ale też odzwierciedlać charakter, zainteresowania i męską naturę. Wydaje mi się nawet, że Panowie indywidualnie i z większą dozą powściągliwości podchodzą do perfum. A my kobiety uwielbiamy otaczać się męską wonią i trzeba przyznać, że zwracamy na nią uwagę. Dlatego dziś mam dla Was coś wyjątkowego. Aromat, który powinien zainteresować nie tylko Panów, ale i nas kobiety. Poznajcie prawdziwego dżentelmena Givenchy ... 
To właśnie w 1975 roku pierwszy raz w sprzedaży pojawia się Gentlman Givenchy. Zapach, który zdecydowanie odcina się od modnych wówczas perfum. Dodaje on elegancji odrobinę pikanterii i pozwala mężczyźnie wyróżnić się z tłumu. Dziś poznajecie nową wersję zapachu stworzoną dla nowoczesnego dżentelmena. A kim jest owy mężczyzna? Elegancki na co dzień i otwarty na innych. Silny, ale i swobodny, śmiały duch, który nie mieści się w sztywnych ramach. 


Jakie nuty zapachowe znajdziemy w nowej propozycji Gentlman Givenchy? 

Nuta serca to zdecydowanie irys. Szlachetny, wyrafinowany i nieco pudrowy aromat. Połączony ze słodką gruszką dodaje nieoczekiwanej łagodności. 
Wzmocnieniem drzewno - kwiatowo - paprociowego zapachu jest pełen charakteru akord paczuli i skóry. Delikatna, lecz śmiała kompozycja o złożonym i wyrazistym charakterze. 


Nowy flakon zachowuje charakterystyczną smukłą linię i masywne szkło oryginalnego flakonu z 1975 roku. Co go jednak odróżnia? Zakrętkę zdobi błyszczący czarny lakier, a buteleczkę otacza czarna etykieta. Z jednej strony mamy tu elegancję i delikatność, a z drugiej strony wyrafinowanie i nonszalancję. 

"Flakon ma oddawać charakter współczesnego dżentelmena... To jak smoking noszony na luzie - bez muszki, ale nadający wyrazisty styl." 

Zapach dostępny jest w pojemnościach: 
50 ml - cena: 299,00 zł
100 ml - cena: 419,00 zł


Czy jako kobieta powinnam opisywać męskie perfumy? Moim spojrzeniem Givenchy Gentleman to klasyczny, uwodzicielski zapach eleganckiego mężczyzny. Z jednej strony wytworny i spokojny, po chwili zamienia się w męskość do potęgi. Za to mój mężczyzna inaczej podkreśla owy aromat. Jemu zapach kojarzy się z nowoczesnym biznesman'em. Dobrze skrojony garnitur, zero krawata i wygodne dodatki. Nie tylko do pracy, ale i po godzinach. Zero sztywnej klasyki, zero konwenansów. Nie jest to ciężka kompozycja, a idealna w ciągu dnia. Givenchy Gentleman przyciąga, owszem! Zwraca na siebie uwagę! Zapach godny prawdziwego dżentelmena! 


XOXO

1 komentarz:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION