11/06/2017

MICHAEL KORS SEXY RUBY

"Sexy Ruby to opowieść o silnych, niezależnych kobietach, które wiedzą czego chcą i bez wahania po to sięgają" - Michael Kors
Najnowszy zapach Michael Kors pojawił się wśród moich jesiennych aromatów. Zainspirowany wyjątkową chwilą, w której siła, uwodzenie i elegancja łączą się w jedno. Spełniają się marzenia o kobiecie doskonałej, w swoim najseksowniejszym wcieleniu. Oprawa idealna w każdym detalu. Przepiękny, szklany, czerwony rubin wykończony złotymi elementami. I do tego nazwa! Sexy Ruby - inspiracja dla każdej z nas. 


Czym jest Sexy Ruby? 

Ciepły, uwodzicielski zapach, który intryguje swoją szyprową kompozycją i ognistą zmysłowością. Początkowy aromat to soczysta malina, świeżo zerwana morela w połączeniu z ostrym pieprzem. Dołóżmy do tego wyjątkowy absolut kwiatu pomarańczy, indyjski jaśmin i bujne płatki róży, a otrzymamy urzekający, ale i delikatny zapach kobiecej skóry. Na zakończenie mech, który dodaje kompozycji głębi, ciepło kaszmiru i słodkość wanilii. Otulenie, uwodzenie i zmysłowość. 

Nuty górne - malina, morela, davana, pieprz
Nuty środkowe - absolut kwiatu pomarańczy, indyjski jaśmin wielkolistny, płatki róży
Nuty dolne - mech, kaszmir, wanilia


Sexy Ruby bardzo przyjemnie utrzymuje się na skórze. Tworzy z nią wyjątkową kompozycję, która nie jest zbyt mocna i ryzykowna. Nie jest to słodki, cukierkowy zapach, choć ma odrobinę słodyczy. Zaliczam go do ciepłych, jesiennych aromatów lub też wieczorowych, ocieplających zapachów. Jak dla mnie idealny w obecnym okresie. Otula i przyciąga. 

Często pytacie o trwałość. Otóż w przypadku dzisiejszego bohatera wydaje mi się, że jest ona nieco słabsza niż WonderLust, ale przez to też świetnie sprawdza się w ciągu dnia. Stonowana intensywność zapachu, więc nie będzie przeszkadzać otoczeniu. Z drugiej strony podkreśli Waszą kobiecość, bo nie jest to kompozycja dla młodych dziewczyn. 

Czy warto w niego zainwestować? To zależy od Waszego gustu. Znajdą się zwolenniczki, ale i też przeciwniczki. To jest rodzaj aromatu, do którego trzeba dorosnąć.
Cena - 30 ml ( 229,00 ), 50 ml ( 339,00 ), 100 ml ( 439,00 )

XOXO

5 komentarzy:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION