1/03/2018

PODSUMOWANIE ROKU 2017 - CZAS NA ZMIANY!

Koniec 2016 i początek 2017 roku nie należały do przyjemnych. Nie wiedziałam, jak potoczą się zbliżające miesiące i czy wydarzy się coś interesującego w moim życiu. Co się jednak okazało, rok 2017 przyniósł mi wiele atrakcji. Rozwój kanału na YT, masa współprac oraz ciekawe wydarzenia. Dziś mogę stwierdzić - działo się, oj działo ...NOWE WSPÓŁPRACE, CIEKAWE KOSMETYKI 

W 2017 roku poznałam fantastyczne marki oraz kosmetyki. Przetestowałam wiele produktów naturalnych oraz zaznałam wiedzy na temat nowych technologii. Nie da się ukryć, że rynek kosmetyczny bardzo się rozwija, a co roku pojawiają się nowości. 2017 zdecydowanie należał do aktywnego węgla, a czarne jak smoła preparaty zdominowały pielęgnację ;) 

Co więcej, w 2017 rozpoczęła się moja przygoda z lakierami hybrydowymi i pierwszy raz trafiłam na markę, która odpowiadała mi pod każdym względem ( Provocater ). Nowy rok przyniesie zmiany. Mam ochotę odkryć kolejne hybrydy i oczywiście będę się z Wami dzielić moimi przemyśleniami. 

W pierwszej połowie 2017 roku miałam zaszczyt współpracować z marką Biotebal. Zostałam ekspertem w pielęgnacji rzęs, a moje artykuły oraz filmy mogliście oglądać w sieci. Pożegnałam również kilka współprac i zrezygnowałam z kontynuacji mojej działalności dla kilku agencji PR. Pewnie teraz zapytacie, czy podjęłam dobre decyzje w 2017? Owszem! Wiele się również nauczyłam i zrozumiałam. Praca w mediach sprawia, że każdy dzień jest inny i odkrywamy w sobie coś nowego. Z jednej strony jesteśmy redaktorem, z drugiej fotografem, a czasem managerem czy nawet księgową.

http://www.biotebal.pl/pielegnacja-rzesWYDARZENIA, LUDZIE ITP.

Będąc blogerką / vlogerką mam możliwość uczestniczyć w licznych wydarzeniach, a co za tym idzie poznawać nowych ludzi. Rok 2017 był dla mnie przełomowy w tej kwestii. Wiele kosmetycznych eventów, kilkudniowe wyjazdy, spotkania z ludźmi z blogosfery. To wszystko sprawiło, że moja praca nadal sprawiała mi przyjemność i tak jest do dnia dzisiejszego.
CO NOWEGO W 2018 

Szykują się zmiany, które już zaczęłam wprowadzać. Zrezygnowałam ze snapchata, na rzecz instastory. Zamierzam wprowadzić kilka nowości na facebooku. Zmienią się również formy postów na moim blogu. Nie będą pojawiały się już typowe recenzje kosmetyczne, ale więcej przemyśleń, łączeń kosmetyków itp. Chcę wprowadzić nowe serie i mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu. Dodatkowo zmieni się czas publikacji. Dwa / trzy razy w tygodniu będą posty na blogu ( po godzinie 15:00 ), a dwa razy w tygodniu filmy na YT. No właśnie, YT! Nadal chcę prowadzić kanał kosmetyczny połączony z livestyle'm. Zmieni się również jakość filmów, gdyż poczyniłam pewne kroki w tym celu. Miałam nadzieję, że końcówka 2017 roku przyniesie mi 10 000 subskrypcji. Tak się jednak nie stało. Vlogmas miał słabe wyświetlenia i zdecydowałam, że w 2018 już go nie będzie. Filmy dedykowane przybiorą inną formę, ale również będzie mniej reklamy. Zobaczymy w pierwszej połowie roku, jak sprawdzą się zmiany i wtedy zadecyduję co dalej. 

Bycie blogerem daje nam wiele możliwości. Możemy się rozwijać, a nawet musimy. Pod koniec 2017 roku odniosłam wrażenie, że stoję w miejscu. Potrzebowałam na chwilę zwolnić i ułożyć sobie wszystko w głowie. Jeszcze kilka lat temu blogi kosmetyczne były czymś nowym, ciekawym itd. Dziś stają się oklepane i każdy jeden post jest do siebie podobny. Wszędzie widzimy te same kosmetyki i tą samą reklamę. Mam nadzieję, że w nowym roku uda mi się to nieco zmienić, a Wy nadal ze mną pozostaniecie. 

Na zakończenie dzisiejszego posta chcę Wam podziękować. Za obecność, za komentarze, za maile i Was samych. Bo przecież bez Was dziś by mnie tu nie było. Ten blog, czy kanał nie miałyby sensu, gdyby nie Wy. Dlatego dziękuję i życzę Wam wspaniałego 2018 roku! 

XOXO

6 komentarzy:

 1. Czekam na zmiany z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również Anitko wszystkiego co Najlepsze �� CZEKAM z niecierpliwością na nowe serie i zmiany mimo iz podoba mi sie jak jest, ale jesli ma to dac większy rozmach i rozwój to czemu NIE������sciskam cieplo i 10 000 życzę����������

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana najważniejsze aby w tym całym zamieszaniu zawsze pozostawać sobą i za to trzymam kciukasy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co by się nie zmieniło to zawsze z przyjemnością będę czytać twoje posty i słuchać filmiki. Wszystkiego Najpiękniejszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. O nie, youtube bez Twoich vlogmasów to już nie będzie to samo :( Mam nadzieję, że zmienisz zdanie pod koniec tego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Również wszystkiego co najlepsze! To był wspaniały rok, a 2018 z pewnością będzie jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION