8/07/2017

CAUDALIE EAU DES VIGNES - ORZEŹWIAJĄCA WODA NA LATO

Już jakiś czas temu miałam wielką ochotę wypróbować wody zapachowe CAUDALIE. Przyznaję, że pielęgnacja idealnie trafia w moje gusta. Dobre składy oraz efektywne działanie. Tym razem jednak przychodzę do Was z zapachem. Orzeźwiająca woda, która umili Wam upalne dni lub też letnie wieczory. Wyjątkowy aromat w pięknej oprawie. Poznajcie Eau Des Vignes CAUDALIE.Eau Fraiche to nazwa wody zapachowej, która posiada najniższą zawartość czystych substancji zapachowych ( 1-3 % ), dlatego też - jak wskazuje nazwa - służy do delikatnego odświeżania, a nie nadawania długotrwałego zapachu. I jakie było moje ogromne zdziwienie, gdy pierwszy raz użyłam Eau Des Vignes CAUDALIE. Intensywny, długotrwały, świeży zapach. Bardziej trwały niż większość moich wód perfumowanych, nawet tych z wyższej półki!!!! 


Piękny kartonik w kształcie okrągłej tuby z delikatnym kwiatowym wzorem skrywa w sobie zieloną, szklaną buteleczkę o pojemności 50 ml. Z jednej strony nic niezwykłego, ale... Prostota wykończona wzorem kiści winogron. Coś wspaniałego, delikatnego i romantycznego. A wewnątrz? 

Połączenie bergamotki, irysa i białego piżma sprawia, iż jest to aromat świeży, orzeźwiający i nieco specyficzny. Przypomina mi wodę kolońską mojego mężczyzny, a to znów nadaje mu nutkę miłości i ciepła. Czy można inaczej opisać ten zapach? Trzeba go wypróbować. Trzeba go rozpylić na ciele i oddać się owej przyjemności. Uwielbiam za trwałość. Uwielbiam za wyjątkowe połączenie zapachowe. Jedna z niewielu wód orzeźwiających, która rzeczywiście orzeźwia w każdym tego słowa znaczeniu. Polecam szczególnie na lato. Mam ochotę na więcej. Chcę poznać inne zapachy CAUDALIE i mam nadzieję, że trafię na kolejną perełkę. 

Cena - 99,00 zł 

XOXO

7 komentarzy:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION