2/05/2018

CARVEN LE PARFUM - SZYK, ELEGANCJA, MINIMALIZM

Już dawno na moim blogu nie było zapachów. Czas najwyższy to zmienić! I właśnie dziś przywołamy wiosnę. Zabiorę Was w świat elegancki, pełen szyku i minimalizmu. Coś dla miłośniczek świeżych aromatów pełnych białych kwiatów. Poznajcie CARVEN LE PARFUM ... 
CARVEN to francuski dom mody stworzony w 1945 roku przez niezwykłą osobowość - Carmen de Tommaso, wiecznie uśmiechniętą kobietę z ogromną pasją życia. To właśnie jej zawdzięczamy biustonosz typu "bardotka". 

Na szczególną uwagę zasługują zapachy marki, które podkreślają jej dziedzictwo. Można je określić słowami: szyk, elegancja, minimalizm. Znajdziemy tu między innymi paryskie wyczucie stylu z lekką nutą nonszalancji. Jakość oraz drogocenne składniki naturalne stosowane w perfumach. Wszystko, by poczuć się a la Francaise


Jak pachnie LE PARFUM? 

LE PARFUM to zapach w akordzie białych kwiatów. Świeży, ale i współczesny. Idealny w ciągu dnia, jak również wieczorową porą. Poznałam go zaledwie kilka dni temu, a przepadłam. Jak myślicie dlaczego? 

Nie jestem zwolenniczką typowo kwiatowych kompozycji. Lubię, gdy zapach jest nieco cięższy, czasem nawet lekko duszący i orientalny. Niemniej jednak są tylko 3 rodzaje kwiatów, dla których jestem w stanie rzucić moje przyzwyczajenia. Lilia, frezja oraz jaśmin. To właśnie one. I nie chodzi mi o kwiatowe połączenia. Od dawna szukam perfum, które będą pachnieć tylko frezją, tylko lilią i tylko i wyłącznie jaśminem. Zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo trudno jest znaleźć pojedyncze aromaty. Jeśli jednak odkryję kreację, która będzie oddawać choć w 70% to, czego szukam, przepadnę dla niej w jednej chwili. I właśnie! Kilka dni temu spełniło się moje małe marzenie. Trafiłam na LE PARFUM, które pachną jaśminem!!!! 


Zwróćcie uwagę na szczegóły. Buteleczka jest piękna, klasyczna i minimalistyczna. Białe, mleczne szkło i złoty korek, który bardzo przypomina mi słynne perfumy J'adore Dior. Jest jeszcze jeden mały element. Wstążeczka, która ma nawiązywać do powiewającej na wietrze apaszki szczęśliwej Francuski. Coś wspaniałego, coś co uwielbiam. 

Zapach LE PARFUM dostępny jest w sprzedaży w 3 pojemnościach: 30 ml, 50 ml i 100 ml. Możecie kupić go wyłącznie w perfumeriach DouglasJak przywołać wiosnę? 

Jeśli szukacie sposobu na przywołanie wiosny koniecznie poznajcie zapach CARVEN LE PARFUM. To właśnie jaśmin kojarzy mi się z późną wiosną i ciepłym latem. W okolicy mojego domu znajduje się przepiękny park, gdzie białe kwiaty jaśminu zachwycają swoim urokiem, a ich zapach roznosi się w powietrzu. Delikatny, spontaniczny, kobiecy i elegancki. Aromat, który podbił moje serce i przepadłam już na zawsze. Do pełni szczęścia potrzeba mi jeszcze perfum o zapachu frezji i lilii. Myślicie, że kiedyś to się uda? Znajdę kolejne kreacje? 


XOXO

8 komentarzy:

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION