Polityka Prywatności ( RODO ): 

Od 25 maja będzie obowiązywać Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Wszyscy obserwatorzy / czytelnicy mojego bloga będą objęci nowymi postanowieniami z zakresu polityki prywatności. 

Administratorem jak i właścicielem bloga Coco Collection znajdującym się pod adresem cococollection.blogspot.com jestem ja, czyli Anita Kobus zamieszkała w Warszawie. Kontakt ze mną jest możliwy poprzez wiadomość prywatną na fanpage'u bloga w serwisie Facebook, wiadomość prywatną na profilu serwisu Instagram lub pod adresem cococollection.kontakt@gmail.com. 

Blog znajduje się na platformie Google - Blogger / Blogspot.

Pozostawianie Waszych danych osobowych jest dobrowolne, ale będzie dla mnie niezbędne w celu kontaktowania się z Wami poprzez komentowanie moich publikacji na blogu ( komentarze ), wiadomości e-mail ( zapytania i porady ), organizacja konkursów lub rozdań, zapisywanie danych w plikach cookies, zawsze za Waszą zgodą. 

Dane, które mogę przetwarzać: 
imię, nazwisko, adres do wysyłki, telefon, adres e-mail
nick ( bardzo często podajecie Wasze imię i nazwisko )
elektroniczne dane informacyjne

Wasze dane mogę udostępniać tylko i wyłącznie w momencie organizowania sponsorowanych konkursów, jeśli zajdzie taka potrzeba ze strony sponsorów ( marek ). Informacja o tym pojawi się w regulaminie konkursu / rozdania. W żadnych innych celach nie będę korzystać z Waszych danych osobowych. 

W przypadku organizacji konkursów / rozdań będę przechowywać Wasze dane tylko przez okres ich trwania, okres niezbędny do wręczenia nagrody oraz jeszcze dodatkowy okres, o którym poinformuję w regulaminie. Wasze zgłoszenia do konkurów / rozdań zawsze będą dobrowolne, w tym również udostępnianie Waszych danych osobowych. 

Przysługuje Wam prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, a także prawo do usunięcia danych, jeżeli Waszym zdaniem nie ma podstaw do tego, bym przechowywała Wasze dane. Co ważne, macie również prawo do sprzeciwu przetwarzania danych. W tym celu sprzeciw kierujcie pod adres: cococollection.kontakt@gmail.com lub do odpowiedniego organu nadzorczego. 

1 komentarz:

  1. Świetny blog! Bardzo się cieszę, ze na niego trafiłam. Stał się moim uzależnieniem od początku 😉

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Copyright © 2017 COCO COLLECTION